Vážení návštěvníci,
děkujeme za Váš zájem o galerii zachycující zajímavé okamžiky ze života naší školy.
Máte-li fotografie, které byste zde chtěli zveřejnit a podělit se tak s ostatními o své vzpomínky ze studentských let, prosíme, klikněte na tento odkaz.
Chcete-li vyhledat konkrétního absolventa, použijte nástroj, který spustíte stiskem kláves CTRL a F. Do vyhledávacího pole napište příslušné jméno.

Zveřejnění všech dodaných fotografií je schvalováno administrátorem. Jinak nelze, protože jedině tak udržíme galerii přehlednou a můžeme tak předcházet jakýmkoli zmatkům, případně zveřejnění nevhodného obsahu.

Prosíme, soubory s fotografiemi dodávejte ve formátu jpg nebo jpeg o velikosti max. 10 MB.

Následující postup se může zdát trochu komplikovaným, ale věřte, opravdu nelze jinak.

  1. na adresu fotohistorie(zavináč)gtgm(tečka)cz odešlete mail, ve kterém uveďte

    • rok a třídu, do které chcete svými snímky přispět; seznam všech tříd a roků jejich maturity se nachází na úvodní obrazovce,
    • název alba, které byste chtěli vytvořit, např. Lyžařský výcvik Klínovec 1969, Laboratorní práce z chemie 16.01.1975 atd.,
    • případně další doplňující informace,
  2. jakmile administrátor album vytvoří, pošle Vám informační mail,
  3. zaregistrujte se v galerii, vyhledejte požadované album a můžete do něho začít fotografie nahrávat,
  4. po jejich zveřejnění dostanete informační mail.

Připadá-li Vám výše uvedený postup složitý, můžete Vaše snímky poslat přímo administrátorovi přes Úschovnu (www.uschovna.cz).

Jako příjemce uveďte mailovou adresu fotohistorie(zavináč)gtgm(tečka)cz. K fotografiím nezapomeňte přiložit informace o požadovaném albu a také o třídě, do které album patří. Abyste mohli být informováni o zveřejnění fotografií, zanechte na sebe také mailový kontakt.

Vaše případné dotazy zasílejte na adresu fotohistorie(zavináč)gtgm(tečka)cz – rádi Vám na ně odpovíme.

GTGM - Fotohistorie

Fotografie z historie GTGM

www.gtgm.cz

Facebookový profil

Category Albums Files
4. A, 2005/2006 - tř. prof. Dana UlrichováPetra Andrtová, Ivan Brada, Ondřej Babuněk, Petra Dvořáková, Karolína Fišerová, Adam Formánek, Markéta Kinštová, Nikol Kotrčová, Jana Kratochvílová, Jan Kříž, Michaela Lonská, Petra Marková, Jitka Mráčková, Michaela Němečková, Luboš Pavlíček, Petr Procházka, Lucie Pichertová, Stanislava Prosná, Lucie Sieberová, Kateřina Sosnovcová, Drahomíra Štorkupová, Veronika Šímová, Lukáš Žďárský, Pavla Masičová, Radek Fiala.
1 0
Oktáva, 2005/2006 - tř. prof. Jarmila ŠípkováAndrea Baňková, Zdeněk Bžoch, Veronika Černá, Petra Hejnová, Petra Jandová, Barbora Komárková, Soňa Kroulíková, Veronika Kroupová, Ljuba Marková, Daniel Michajlov, Jaromír Novák, Irena Patková, Marcela Plechatá, Jana Prochásková, Jana Salátová, Michaela Sazečková, Táňa Szitaiová, Daniel Urik, Alena Vlčková, Daniel Vopelka, Alexandra Žáková, Barbora Žofková
1 0